• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 2
  • 75 m2
  • Kati: 5

Apartament 1+1 per shitje te Selvia
Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme shumë pranë Qendrës te Selvia.
Apartament ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të vitit 2007.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2 të organizuar në një sallon të madh ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.
Çmimi 1000 euro/m2

ID : PRO800
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Selvisë
Cmimi:75,000 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 2
Kati: 5

Prona të ngjashme

Garzoniere ne shitje te “Selvia”

Tirana, Prane Selvise
54,000 €
ID: PRO4191 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2

Garzoniere ne shitje te “Selvia”

Tirana, Prane Selvise
65,000 €
ID: PRO4078 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2

Shitet apartament 2+1 në Rr. "Siri Kodra", 100 m larg "Selvise"

Tirana, Prane Selvise
90,000 €
ID: PRO3033 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2