• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 2

Rruga Fortuzi, apartament 2+1 me qira

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2

Ndodhet në katin e II-të pallat pa ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me orenditë e nevojshme

Zona ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode

Disponon post parkimi

Cmimi i qirasë 600 euro/muaj

ID : PRO6888
Adresa: Rruga Fortuzi
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Fortuzi
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Rruga Fortuzi, apartament 3+1 me qira

Tirana, Rruga Fortuzi
650 € / Muaj
ID: PRO6711 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 90 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 me qira te Rruga Fortuzi,Bulevardi Zogu I-rë

Tirana, Rruga Fortuzi
600 € / Muaj
ID: PRO6169 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 113 m2

Apartament 1+1 me qira te “Rruga Fortuzi”

Tirana, Rruga Fortuzi
215 € / Muaj
ID: PRO4902 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2 Kati: 2