• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 97 m2
  • Kati: 3

Kompleksi Delijorgji, apartament 2+1 me qira

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97 m2

Ndodhet në katin e III-të

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet, depo dhe ballkon

Apartamenti jepet me qira bosh dhe është i pabanuar më parë

Kompleksi ofron cdo facilitet

Cmimi i qirasë 800 euro/muaj

ID : PRO6879
Adresa: Kompleksi Delijorgji
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Kavajes
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Rruga e Kavajës, apartament 3+1 me qira

Tirana, Rruga e Kavajes
1,500 € / Muaj
ID: PRO6771 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 130 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 me qira në Garden Building, Rruga e Kavajës

Tirana, Rruga e Kavajes
1,500 € / Muaj
ID: PRO6664 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2 Kati: 15

Apartament 1+1 me qira te Kompleksin Delijorgji

Tirana, Rruga e Kavajes
550 € / Muaj
ID: PRO6520 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 2