• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 77 m2
  • Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje në “White Hill Residence” Durrës

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 76.68 m2 dhe sipërfaqe neto 67.74 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Ndodhet në një nga zonat më relaksuese dhe të bukura të qytetit duke mundësuar pamje ballore dhe madhështore me detin.

Apartamenti ka sistem kapot të jashtëm, dopio mur të brendshëm me lesh guri në mes për termoizolim dhe akustik ku muret janë të ndërtuara me brez sizmik.

Apartamenti ka orientim veri dhe pamje të mrekullueshme

Ndertesa eshte e pajisur me ashensor prodhim i standartit CE. Apartamenti eshte pjese e nje prej residencave me te reja te vitit 2020 duke disponuar standartet me te mira te ndertimit.

Cmimi i shitjes 115020 euro

ID : PRO6286
Adresa: White Hill Currila
Qyteti: Durrës
Zona: Currilat
Cmimi:115,020 €
Sipërfaqja: 77 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “White Hill Residence” Durrës

Durrës, Currilat
213,948 €
ID: PRO6321 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 119 m2

Apartament 2+1 në shitje në “Kompleksin Dyrrakium” Durrës

Durrës, Currilat
205,620 €
ID: PRO6285 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 137 m2

Apartament 2+1 në shitje në “Kompleksin Dyrrakium” Durrës

Durrës, Currilat
218,552 €
ID: PRO6000 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 129 m2