• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 72 m2
  • Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje në "Green City" Astir

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 72 m2 dhe sipërfaqe neto 64.5 m2

Pozicionohet në katin e I-rë të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është i gjithi i mobiluar

Mundësi shumë e mirë invesrimi dhe banimi

Momentalisht është i dhënë me qira në vlerën 400 euro/muaj

Fasadat janë të veshura me sistem termoizolimi kapot dhe rreth 60% me pllaka dekorative.

Soletat e ndërkateve janë të realizuara me tulla. Kompleksi do të jetë i plotësuar në katin -1 dhe me ambjente private shtesë si pishinat dimërore , kurset e notit, sauna, masazhe, palestër, etj.

Sistem administrimi dhe security 24 ore.

Ndodhet në një zonë shumë të populluar dhe që ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode

Cmimi i shitjes 120000 euro

ID : PRO6271
Adresa: Green City, Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:120,000 €
Sipërfaqja: 72 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Urban Gate Astir, apartamenti 1+1 në shitje

Tirana, Unaza e Re, Astiri
90,000 €
ID: PRO6910 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 2

Astir rruga Aleksandri i Madh, apartament 3+1 në shitje

Tirana, Unaza e Re, Astiri
165,000 €
ID: PRO6866 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 141 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 per shitje ne Astir buze rruges kryesore !

Tirana, Unaza e Re, Astiri
126,000 €
ID: PRO6662 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2