• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 92 m2

Apartament 2+1 në shitje në “Lake Diamond” pranë Liqenit të Thatë

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 91.7 m2 dhe neto prej 81.8 m2.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Në shpatin e kodrës mbi Liqenin Artificial të Tiranës, Lake Diamond është destinacioni për këdo që kërkon të rilidhet me natyrën, familjen dhe miqtë. Këtu është drejtimi juaj i ri për një jetesë të gjelbër dhe të lumtur – në shpatin e kodrës, por pranë qytetit.

Me një pamje mahnitëse të liqenit, mjedis natyror, ambiente të brendshme dhe të jashtme që përzihen në harmoni të përsosur, Lake Diamond Villas & Residences krijon mundësinë për një jetë të shëndetshme dhe të lumtur.

Apartamenti shoqërohet me një post parkimi me vlerën 20.000 euro

Cmimi i shitjes: 1650 euro/m2

Totali: 151.305 euro

ID : PRO5663
Adresa: Liqeni i thatë
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Thatë
Cmimi:151,305 €
Sipërfaqja: 92 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në Palladium Residence

Tirana, Liqeni i Thatë
160,956 €
ID: PRO6521 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 89 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje te “Liqeni i Thatë”

Tirana, Liqeni i Thatë
195,000 €
ID: PRO6315 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje në “Lake Diamond” pranë Liqenit të Thatë

Tirana, Liqeni i Thatë
141,920 €
ID: PRO6067 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 96 m2