• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 115 m2
  • Kati: 8

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Barrikadave”

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 110 m2

Ndodhet në katin e VIII-të të një ndërtim të ri tepër cilësor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe shitet totalisht i mobiluar.

Në apartament vlejnë për tu theksuar investimi i ngurtë të të gjitha instalimeve elektrike dhe hidraulike, vetratat janë të gjitha me xham duplex dhe me gaz argon që mundëson përvec se izolimit akustik edhe një izolim termik për temperatura sa më optimale neë apartament

Mobilimi është bërë i ri dhe është i një cilësie të lartë

Zona ku ndodhet apartamenti është zonë elitare e cila të ofron një sërë facilitetesh si linja urbane,supermarkete,farmaci,akses të shpejtë me rrugë kryesore të kryeqytetit

Cmimi i qirasë 850 euro/muaj

ID : PRO5257
Adresa: Rruga e Barrikadave
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Barrikadave
Cmimi:850 €
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Barrikadave”

Tirana, Rruga e Barrikadave
1,200 € / Muaj
ID: PRO5883 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2 Kati: 10

Apartament 1+1 me qira te “Rruga e Barrikadave”

Tirana, Rruga e Barrikadave
430 € / Muaj
ID: PRO5848 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Barrikadave”

Tirana, Rruga e Barrikadave
700 € / Muaj
ID: PRO5236 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2 Kati: 2