• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 95 m2
  • Kati: 10

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Elbasanit”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2

Ndodhet në katin e X-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë enevojshme

Ndodhet në një zonë shumë të aksesueshme dhe që ofron të gjitha facilitet për një jëtësë komode

Cmimi i qirasë 700 euro/muaj

ID : PRO5208
Adresa: Rruga e Elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:700 €
Sipërfaqja: 95 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 10

Prona të ngjashme

Apartament me qira në Rrugën e Elbasanit

Tirana, Rruga e Elbasanit
350 € / Muaj
ID: PRO531 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Elbasanit”

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,000 € / Muaj
ID: PRO5458 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 81 m2 Kati: 4

Apartament 3+1 me qira në “Rrugën e Elbasanit”

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,100 € / Muaj
ID: PRO5417 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 180 m2 Kati: 5