• Camere da letto: 2
  • Bagni: 2
  • 95 m2
  • Piano: 10

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Elbasanit”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2

Ndodhet në katin e X-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë enevojshme

Ndodhet në një zonë shumë të aksesueshme dhe që ofron të gjitha facilitet për një jëtësë komode

Cmimi i qirasë 700 euro/muaj

ID : PRO5208
Indirizzo: Rruga e Elbasanit
Città: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Prezzo:700 €
Superficie: 95 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 2
Piano: 10

Proprietà simili

Affittasi appartamento 2+1 vicino all'Istituto di Igiene

Tirana, Rruga e Elbasanit
450 € / Mese
ID: PRO4999 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 70 m2 Piano: 2

Ufficio in affitto in "via Elbasan"

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,000 € / Mese
ID: PRO6264 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 125 m2 Piano: 2