• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 104 m2
  • Kati: 6

Apartament 2+1 me qira te “Square 21”, Rruga e Kavajes

Apartamenti ka një sipërfqe prej 104 m2

I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon

Ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri të mirëadministuar

Zona ofron te gjitha facilitet e nevojshme për një jetesë tepër komode, si farmaci, supermarket, klinika, spitale etj,

Totalisht i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Cmimi i qirasë 750 euro/muaj

ID : PRO4943
Adresa: Square 21
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Kavajes
Cmimi:750 €
Sipërfaqja: 104 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Kavajës”

Tirana, Rruga e Kavajes
700 € / Muaj
ID: PRO4964 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 1