• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 140 m2
  • Kati: 2

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga Rezidencat me te njohura ne Tirane

Ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe ndodhet ne katin e II-të

Organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi te madh te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande.

Apartamenti eshte i mobiluar me pajisjet me te mira, shume cilesore dhe moderne

Rezidenca ofron ambiente sportive dhe rekreative sic janë: Fusha e sportit shumëfunksionale (tenis, minifutboll dhe basketboll), rrugë këmbësorësh të përshtatshme për ecje, bicikleta dhe vrap nën hijen e pemëve; kënde lojërash për fëmijë, cerdhe, pishina të hapura, bar dhe restorant, vinotekë, qëndër shëndeti dhe bukurie

Në rezidencë ju do të gjeni të gjitha lehtësitë që ju nevojiten, aftësinë e qendrave arsimore dhe shëndetësore, shërbime sigurie dhe mirmbajteje duke i shtuar vlerë cilësisë së jetës dhe investimit tuaj.

Në çmim përfshihen edhe dy poste parkimi.

Cmimi 1500 euro/muaj

ID : PRO4853
Adresa: Long Hill
Qyteti: Tirana
Zona: Shallvaret
Cmimi:1,500 €
Sipërfaqja: 140 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1me qira te “Pallatet Shallvare”

Tirana, Shallvaret
400 € / Muaj
ID: PRO4867 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73 m2 Kati: 5

Apartament 3+1 me qira te “Stacioni i trenit”

Tirana, Shallvaret
650 € / Muaj
ID: PRO4865 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 6

Apartament 2+1 me qira pranë “Kompleksit Deliorgji”

Tirana, Shallvaret
1,000 € / Muaj
ID: PRO4856 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127 m2 Kati: 3