• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 120 m2

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga Rezidencat me te njohura ne Tirane

Ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe ndodhet ne katin e III-të

Organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi te madh te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti eshte i mobiluar me pajisjet me te mira, shume cilesore dhe moderne

Rezidenca ofron ambiente sportive dhe rekreative sic janë: Fusha e sportit shumëfunksionale (tenis, minifutboll dhe basketboll), rrugë këmbësorësh të përshtatshme për ecje, bicikleta dhe vrap nën hijen e pemëve; kënde lojërash për fëmijë, cerdhe, pishina të hapura, bar dhe restorant, vinotekë, qëndër shëndeti dhe bukurie

Në rezidencë ju do të gjeni të gjitha lehtësitë që ju nevojiten, aftësinë e qendrave arsimore dhe shëndetësore, shërbime sigurie dhe mirmbajteje duke i shtuar vlerë cilësisë së jetës dhe investimit tuaj.

Cmimi 1200 euro/muaj

ID : PRO4296
Adresa: Long Hill
Qyteti: Tirana
Zona: Long hill
Cmimi:1,200 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira ne nje nga Rezidencat me te njohura ne Tirane

Tirana, Long hill
1,300 € / Muaj
ID: PRO2365 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 126 m2