• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 6

Apartament 1+1 në shitje tek pallatet "Shallvaret" përballë Taiwanit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet, një depo dhe ballkon i madh

Ka një sipërfaqe prej 100 m2 ne realite, ne certifikate jane 76.16 m2.

Poziciohet në katin e VI-të dhe te fundit te një pallati ekzistues.

Aktualisht eshte i modifikuar ne 1+1, por konvertohet shume lehte ne 2+1, sipas planimetrise fillestare te apartamentit.

Mundësi shumë e mirë investimi, mund të konvertohet lehtësisht në një apartament 1+1 dhe garzioniere

Apartamenti gjithashtu disponon të gjitha pajisjet elektro-shtëpiake për një jetesë sa më komode.

Çmimi i shitjes 120.000 euro

ID : PRO4777
Adresa: Shallvaret
Qyteti: Tirana
Zona: Shallvaret
Cmimi:120,000 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6