• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 75 m2
  • Kati: 4

Apartament 1+1 dhe garzoniere në shitje te “Pallatet Shallvare”

Kanë një sipërfaqe totale prej 75 m2 dhe ndodhen në kati e IV-të të një pallati ekzistues

Organizohen në ambient ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Janë të mobiluar në mënyrë shumë cilësore stil modern, i pajisur më të gjithë elektroshtepiaket duke ofruar të gjithë kushtet e nevojshme për një jetese komode.

Ofrojnë pamje të lirë nga Bulevardi Gjergj Fishta dhe ndricim natyral gjatë gjithë ditës

Vendndodhja është ideale, në Qendër të Tiranës me akses në rrugët dhe zonat kryesore, por mbi te gjitha me sherbimet e nevojshme.

Aktualisht i dhene me qira

Cmimi i shitjes 185000 euro

ID : PRO5324
Adresa: Pallatet Shallvare
Qyteti: Tirana
Zona: Shallvaret
Cmimi:185,000 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje tek pallatet ‘Shallvare”

Tirana, Shallvaret
130,000 €
ID: PRO5828 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 49 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 në shitje te “Pallatet Shallvare”

Tirana, Shallvaret
165,000 €
ID: PRO5297 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 ne shitje, prane "Maternietetit te Ri"

Tirana, Shallvaret
80,000 €
ID: PRO4854 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 56 m2 Kati: 3