• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 1000 m2

Shitet toke shume prane liqenit te Farkes dhe parkut Helen.

Ka nje pamje fantastike nga liqeni dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi , si ndertimi i vilave.

Toka ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 130 euro m2 I DISKUTUESHEM

ID : PRO4705
Adresa: Farke e Vogel
Qyteti: Tirana
Zona: Farke e Vogel
Cmimi:130,000 €
Sipërfaqja: 1000 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Tokë në shitje në “Farkë”

Tirana, Farke e Vogel
2,640,000 €
ID: PRO4597 Sipërfaqja: 22000 m2

Tokë në shitje në “Farkë’

Tirana, Farke e Vogel
880,000 €
ID: PRO4596 Sipërfaqja: 8000 m2

Tokë në shitje te “Liqeni i Farkës”

Tirana, Farke e Vogel
384,000 €
ID: PRO4595 Sipërfaqja: 3200 m2