• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 79 m2
  • Kati: 2

Aparatment 1+1 me qira te Rr. E Barrikadave

Apartamenti organizohet ne nje kuzhine dhe dhome ndenjie ne ambient te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Ka nje siperfaqe prej 79m2 dhe ndodhet ne katin e II te nje pallati me ashensor.

Ndodhet ne nje zone mjaft te aksesushme dhe eshte e pajisur me te gjitha orendite e nevojshme.

Cmimi i qirase: 450 Euro

ID : PRO4560
Adresa: Rruga Barrikadave
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Barrikadave
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 79 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Barrikadave”

Tirana, Rruga e Barrikadave
1,200 € / Muaj
ID: PRO5883 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2 Kati: 10

Apartament 1+1 me qira te “Rruga e Barrikadave”

Tirana, Rruga e Barrikadave
430 € / Muaj
ID: PRO5848 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Barrikadave”

Tirana, Rruga e Barrikadave
850 € / Muaj
ID: PRO5257 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2 Kati: 8