• Camere da letto: 1
  • Bagni: 1
  • 79 m2
  • Piano: 2

Aparatment 1+1 me qira te Rr. E Barrikadave

Apartamenti organizohet ne nje kuzhine dhe dhome ndenjie ne ambient te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Ka nje siperfaqe prej 79m2 dhe ndodhet ne katin e II te nje pallati me ashensor.

Ndodhet ne nje zone mjaft te aksesushme dhe eshte e pajisur me te gjitha orendite e nevojshme.

Cmimi i qirase: 450 Euro

ID : PRO4560
Indirizzo: Rruga Barrikadave
Città: Tirana
Zona: Rruga e Barrikadave
Prezzo:450 €
Superficie: 79 m2
Camere da letto: 1
Bagni: 1
Piano: 2

Proprietà simili

Appartamento con due camere da letto in affitto in "Barricades Street"

Tirana, Rruga e Barrikadave
1,200 € / Mese
ID: PRO5883 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 130 m2 Piano: 10

Bilocale in affitto a "Rruga e Barricadave"

Tirana, Rruga e Barrikadave
430 € / Mese
ID: PRO5848 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 55 m2 Piano: 3