• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 55 m2
  • Kati: 1

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles se Policise ne Sauk

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe ndodhet ne katin e I te nje vile.

Organizohet ne nje kuzhine dhe dhome ndenjie ne ambient te perbashket, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

E sapo mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme.

Cmimi: 250 Euro/muaj

ID : PRO4482
Adresa: Sauk
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:250 €
Sipërfaqja: 55 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1