• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 55 m2
  • Floor: 1

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles se Policise ne Sauk

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe ndodhet ne katin e I te nje vile.

Organizohet ne nje kuzhine dhe dhome ndenjie ne ambient te perbashket, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

E sapo mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme.

Cmimi: 250 Euro/muaj

ID : PRO4482
Address: Sauk
City: Tirana
Zone: Sauk
Price:250 €
Area: 55 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 1