• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 2+1 tek "Rruga e Kavajes" !

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 80m2.

Organizohet në një dhomë ndenjie, një ambient gatimi , dy dhoma gjumi dhe tualet.

Apartamenti shitet si ne foto.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 95000 euro

ID : PRO4404
Adresa: rruga kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Cmimi:95,000 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në “Kompleksin Guce”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
72,000 €
ID: PRO6283 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50.94 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje pranë "Globe" në Rrugën e Kavajës

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
142,000 €
ID: PRO6279 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 79.5 m2 Kati: 12

Apartament 1+1 në shitje pranë “Globe” Rruga e Kavajës

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
121,000 €
ID: PRO6278 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 12