• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 80 m2
  • Floor: 4

Shitet apartament 2+1 tek "Rruga e Kavajes" !

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 80m2.

Organizohet në një dhomë ndenjie, një ambient gatimi , dy dhoma gjumi dhe tualet.

Apartamenti shitet si ne foto.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 95000 euro

ID : PRO4404
Address: rruga kavajes
City: Tirana
Zone: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Price:95,000 €
Area: 80 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 4

Similar Properties

Apartament 2+1 në shitje tek “Riverside Residences”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
185,934 €
ID: PRO6390 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 133 m2 Floor: 9

Apartament 1+1 n shitje në “Viva Residence” pranë Globe

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
107,100 €
ID: PRO6380 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 71 m2 Floor: 2

One bedroom apartment for sale in "Kompleksi Guce"

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
72,000 €
ID: PRO6283 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 51 m2 Floor: 3