• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2

Apartament 2+1 me qera ne nje kat vile ne Sauk

Ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe ndodhet ne katin e II te viles.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjie dhe kuzhine ne ambient te perbashket, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.

Eshte i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Cmimi: 350 Euro

ID : PRO4318
Adresa: Sauk
Qyteti: Tirana
Zona: Sauk
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Vile kater kateshe me qira ne fshatin "Sos" prane rrethrotullimit te "Saukut"

Tirana, Sauk
1,300 € / Muaj
ID: PRO4165 Dhoma: 6 Tualetet: 5 Sipërfaqja: 400 m2

Shitet ose jepet me qira vilë tek ‘’Rruga e Kuvajtit’’.

Tirana, Sauk
2,500 € / Muaj
ID: PRO3496 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 400 m2

Jepet me qera kati i nje vile ne Sauk te Ri

Tirana, Sauk
450 € / Muaj
ID: PRO3408 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 300 m2