• Dhoma gjumi: 14
  • Tualet: 5
  • 200 m2

Jepet me qera vile kater kateshe ne fshatin Sos, prane rrethrotullimit te Saukut

Vila organizohet ne katermbedhjete dhoma, pese tualete, dhe ka nje ballkon ne cdo kat.

Jepet e mobiluar pjeserisht.

Disponon oborr dhe mundesi parkimi per gjashte makina.

Siperfaqja 400 m2

E pershtatshme per banim dhe biznes.

Cmimi: 1300 Euro

ID : PRO4165
Adresa: sauk
Qyteti: Tirana
Zona: Sauk
Cmimi:1,300 €
Sipërfaqja: 200 m2
Dhoma gjumi: 14
Tualet: 5

Prona të ngjashme

Shitet ose jepet me qira vilë tek ‘’Rruga e Kuvajtit’’.

Tirana, Sauk
2,500 € / Muaj
ID: PRO3496 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 256 m2

Jepet me qera kati i nje vile ne Sauk te Ri

Tirana, Sauk
450 € / Muaj
ID: PRO3408 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 300 m2

Jepet me qira vile 3-katëshe në ''Sauk''.

Tirana, Sauk
1,500 € / Muaj
ID: PRO3102 Dhoma: 5 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 300 m2