• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 2000 m2

Shitet toke okazion prane rruges kryesore ne "Prush"

Ka nje siperfaqe prej 2000 m2

Ka gjatesi prej 100 me dhe gjeresi 20 m

E pershtatshme per vila, restorante, hotele ose magazine.

Cmimi 60 euro/m2

Totali 120.000 euro i diskutueshem

ID : PRO4307
Adresa: Prush
Qyteti: Tirana
Zona: Prush
Cmimi:120,000 €
Sipërfaqja: 2000 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Tokë në shitje në “Prush”

Tirana, Prush
480,000 €
ID: PRO4626 Sipërfaqja: 8000 m2

Tokë në shitje në "Prush"

Tirana, Prush
293,000 €
ID: PRO4621 Sipërfaqja: 4400 m2

Toke ne shitje ne "Prush"

Tirana, Prush
95,000 €
ID: PRO4374 Sipërfaqja: 1700 m2