• Bedrooms: 0
  • Bathrooms: 0
  • 2000 m2

Shitet toke okazion prane rruges kryesore ne "Prush"

Ka nje siperfaqe prej 2000 m2

Ka gjatesi prej 100 me dhe gjeresi 20 m

E pershtatshme per vila, restorante, hotele ose magazine.

Cmimi 60 euro/m2

Totali 120.000 euro i diskutueshem

ID : PRO4307
Address: Prush
City: Tirana
Zone:
Price:120,000 €
Area: 2000 m2
Bedrooms: 0
Bathrooms: 0