• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 ne shitje prane “Medresese”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe oranizohet ne dhome ndenjie dhe kuzhine ne ambient te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati ekzistues me pamje nga rruga kryesore.

Vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes, ne nje zone mjaft te aksesueshme.

Cmimi i shitjes: 75000 Euro

ID : PRO4298
Adresa: Rruga e Dibres
Qyteti: Tirana
Zona: Medrese
Cmimi:75,000 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje prane “Medresese”

Tirana, Medrese
75,000 €
ID: PRO4299 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Shitet apartament 2+1 tek rruga "5 Maji", pranë "Medresesë"

Tirana, Medrese
70,900 €
ID: PRO2527 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Shitet apartament 2+1 tek rruga "5 Maji", pranë "Medresesë"

Tirana, Medrese
69,950 €
ID: PRO2526 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 82 m2