• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 1542 m2

Toke ne shitje ne “Peze Helmes”

Ka nje siperfaqe prej 1542 m2

E pershtatshme per kompleks vilash, restorante, hotele ose magazine.

Ndodhet prane blloku te vilave ne nje zone shume te aksesueshme dhe te zhvilluar.

Cmimi: 100.000 Euro

ID : PRO4294
Adresa: Peze Helmes
Qyteti: Tirana
Zona: Peze e vogel
Cmimi:100,000 €
Sipërfaqja: 1542 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0