• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 2
  • 170 m2

Lokal me qira ne “Rrugen e Kavajes”

Ambjenti eshte i arreduar dhe i investuar, aktualisht është në gjendje pune.

Ka një sipërfaqe prej 170 m2

Ndodhet ne nje zone te populluar me aktivitet te lartë poshë nje pallati te ri të mire-administruar buze rruges kryesore

Lokali ka nje klientel të rregullt te ngritur prej shume vitesh

Cmimi 1800 euro/muaj

ID : PRO4276
Adresa: Rruga e Kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Kavajes
Cmimi:1,800 €
Sipërfaqja: 170 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 2