• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 77 m2
  • Kati: 10

Apartament 1+1 me qira prane “Stacionit te Trenit”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 77 m2

Ndodhet ne katin e X-të banim te nje pallati te ri

Eshte I organizuar ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon qe ofron pamje fantastike

Vendndodhja e apartamentit ofron facalitete te shumta pasi ndodhet ne nje zone mjaft te populluar

Apartamenti eshte I sapo rikonstruktuar

I mobiluar me shume shije dhe me te gjitha orendite e nevojshme

Cmimi 500 euro/muaj

ID : PRO4268
Adresa: Bulevardi Zogu i I-rë
Qyteti: Tirana
Zona: Bulevardi "Zogu i I"
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 77 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 10