• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 me qira ne "Don Bosko"

Pozicionohet në katin e trete dhe ka sipërfaqe 100 m2.

Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti eshte mobiluar me shume gusto, me mobilje te reja dhe te gjitha orendite e nevojshme

Ka orientim Jug-lindje duke mundesuar ndrcim natyral ne pjesen me te madhe te dites

Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te kerkuarat dhe ofron cdo facilitet e mundshem

Cmimi i qirase 450 euro/muaj

ID : PRO4201
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko

Tirana, Don Bosko
700 € / Muaj
ID: PRO4202 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2

Apartament 2+1 me qira ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4187 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4168 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94.2 m2