• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 100 m2
  • Floor: 3

Apartament 2+1 me qira ne "Don Bosko"

Pozicionohet në katin e trete dhe ka sipërfaqe 100 m2.

Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti eshte mobiluar me shume gusto, me mobilje te reja dhe te gjitha orendite e nevojshme

Ka orientim Jug-lindje duke mundesuar ndrcim natyral ne pjesen me te madhe te dites

Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te kerkuarat dhe ofron cdo facilitet e mundshem

Cmimi i qirase 450 euro/muaj

ID : PRO4201
Address: Don Bosko
City: Tirana
Zone: Don Bosko
Price:450 €
Area: 100 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 3