• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 96 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 per zyra me qira ne “Don Bosko”

Ka një sipërfaqe totale prej 96 m2

Poicionohet ne katin e II-të te godinës

Është i organizuar në nje ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Ndodhet ne nje nder komplekset me te kerkuara te zones

Çmimi 550 euro/muaj

ID : PRO4200
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 96 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Ambient per zyra me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4101 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 4

Ambient komercial me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
2,000 € / Muaj
ID: PRO3997 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 400 m2 Kati: 1

Jepet me qera 2+1+2 per zyra ne Don Bosko

Tirana, Don Bosko
750 € / Muaj
ID: PRO3969 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 1