• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 96 m2
  • Floor: 2

Apartament 2+1 per zyra me qira ne “Don Bosko”

Ka një sipërfaqe totale prej 96 m2

Poicionohet ne katin e II-të te godinës

Është i organizuar në nje ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Ndodhet ne nje nder komplekset me te kerkuara te zones

Çmimi 550 euro/muaj

ID : PRO4200
Address: Don Bosko
City: Tirana
Zone: Don Bosko
Price:550 €
Area: 96 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 2