• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 83 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 2+1 tek rrethrrotullimi i dyte i Astirit

Siperfaqja eshte 83 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ri me ashensor

Organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine ne ambient te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Shitet i mobiluar si ne foto, me te gjitha pajisjet e nevojshme

Ndodhet ne nje zone te populluar dhe qe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode

I pajisur me certifikate pronesie

Cmimi i shitjes 68000 euro

ID : PRO4198
Adresa: Rrethrrotullimi i dyte i Astirit
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:68,000 €
Sipërfaqja: 83 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Green City" Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
130,068 €
ID: PRO5051 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 108.39 m2 Kati: 7

Apartamente 2+1 në shitje pranë Vilës L në Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
80,928 €
ID: PRO5013 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 101.16 m2 Kati: 6

Apartament 2+1 në shitje te “River Residence” Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
105,500 €
ID: PRO5001 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 106 m2 Kati: 4