• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 83 m2
  • Floor: 4

Shitet apartament 2+1 tek rrethrrotullimi i dyte i Astirit

Siperfaqja eshte 83 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ri me ashensor

Organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine ne ambient te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Shitet i mobiluar si ne foto, me te gjitha pajisjet e nevojshme

Ndodhet ne nje zone te populluar dhe qe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode

I pajisur me certifikate pronesie

Cmimi i shitjes 68000 euro

ID : PRO4198
Address: Rrethrrotullimi i dyte i Astirit
City: Tirana
Zone: Unaza e Re, Astiri
Price:68,000 €
Area: 83 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 4