• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 2
  • 200 m2

Jepet me qera ambient biznesi ne Rr. "Myslym Shyri"

Ambienti ka nje siperfaqe te bendshme prej 200m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje vile

Preferohet te perdoret si depo farmaceutike, magazine apo zyra

Ka mundesi parkimi

Cmimi: 2500 Euro

ID : PRO4194
Adresa: Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Myslym Shyri"
Cmimi:2,500 €
Sipërfaqja: 200 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Jepet Lokal me qera ne Rrugen Myslym Shyri

Tirana,
800 € / Muaj
ID: PRO1367 Dhoma: 1 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 124 m2