• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 160 m2

Ambient biznesi me qira tek Rr. “Myslym Shyri”

Ka një sipërfaqe prej 160 m2..

Ndodhet buzë rrugës kryesore me një mundësi shumë të mirë reklamimi.

I përshtatshëm për dyqan, supermarket, dhe biznese të ndryshme.

Cmimi i qirase 3000 euro/muaj

ID : PRO5861
Adresa: Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Myslym Shyri
Cmimi:3,000 €
Sipërfaqja: 160 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Dyqan me qera ne Rr. "Myslym Shyri"

Tirana, Rruga Myslym Shyri
520 € / Muaj
ID: PRO4393 Sipërfaqja: 25 m2

Dyqan me qera ne Rr. "Myslym Shyri"

Tirana, Rruga Myslym Shyri
520 € / Muaj
ID: PRO4387 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 30 m2

Dyqan me qera ne Rr. "Myslym Shyri"

Tirana, Rruga Myslym Shyri
1,200 € / Muaj
ID: PRO4385 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 63 m2