• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 47 m2
  • Kati: 8

Garzoniere ne shitje te “Selvia”

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, nje ambient fjetjeje dhe nje tualet

Ka nje siperfaqe prej 47 m2

Pozicionohet ne kati VIII-të një pallati te ri me ashensor

Ndodhet ne nje zone te aksesueshme shume prane qendres se Tiranes

Eshte i pajisur me certifikate pronesie

Cmimi 54.000 euro i diskutueshem

ID : PRO4191
Adresa: Selvia
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Selvise
Cmimi:54,000 €
Sipërfaqja: 47 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 8

Prona të ngjashme

Garzoniere ne shitje te “Selvia”

Tirana, Prane Selvise
65,000 €
ID: PRO4078 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2

Shitet apartament 2+1 në Rr. "Siri Kodra", 100 m larg "Selvise"

Tirana, Prane Selvise
90,000 €
ID: PRO3033 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2

Shitet apartament në Rr." Siri Kodra"

Tirana, Prane Selvise
144,125 €
ID: PRO930 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2