• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 47 m2
  • Floor: 8

Garzoniere ne shitje te “Selvia”

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, nje ambient fjetjeje dhe nje tualet

Ka nje siperfaqe prej 47 m2

Pozicionohet ne kati VIII-të një pallati te ri me ashensor

Ndodhet ne nje zone te aksesueshme shume prane qendres se Tiranes

Eshte i pajisur me certifikate pronesie

Cmimi 54.000 euro i diskutueshem

ID : PRO4191
Address: Selvia
City: Tirana
Zone: Prane Selvise
Price:54,000 €
Area: 47 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 8