• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 3

Apartament 3+1+2 ne shije prane kompleksit “Arlis”

Organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualet nje garderobe dhe ballkon

Ka nje siperfaqe prej 120 m2

Ndodhet ne katin e III-të nje ndertimi te ri
Ka orienti veri-lindje-perendim

I mobiluar me shume shije dhe me te gjitha orendite e nevojshme

Pozicionohet ne nje ndertim shume cilesor dhe te mireadministruar

Apartamenti eshte nje mundesi ideale banimi dhe investimi

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Mund te shitet pjeserisht i mobiluar

Cmimi 146000 euro i diskutueshem

ID : PRO4124
Adresa: Prane Arlis Construction
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:146,000 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartamente te tipologjive te ndryshme ne shitje te “Square 21”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
Kontakto për cmimin
ID: PRO4162 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2

Apartament 1+1 ne shitje te “21 Dhjetori”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
86,000 €
ID: PRO4138 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64 m2

Apartament 2+1 në shitje pranë “21 Dhjetorit”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
132,000 €
ID: PRO4136 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 105 m2