• Camere da letto: 3
  • Bagni: 2
  • 120 m2
  • Piano: 3

Apartament 3+1+2 ne shije prane kompleksit “Arlis”

Organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualet nje garderobe dhe ballkon

Ka nje siperfaqe prej 120 m2

Ndodhet ne katin e III-të nje ndertimi te ri
Ka orienti veri-lindje-perendim

I mobiluar me shume shije dhe me te gjitha orendite e nevojshme

Pozicionohet ne nje ndertim shume cilesor dhe te mireadministruar

Apartamenti eshte nje mundesi ideale banimi dhe investimi

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Mund te shitet pjeserisht i mobiluar

Cmimi 146000 euro i diskutueshem

ID : PRO4124
Indirizzo: Prane Arlis Construction
Città: Tirana
Zona: 21 dhjetori
Prezzo:146,000 €
Superficie: 120 m2
Camere da letto: 3
Bagni: 2
Piano: 3