• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 70 m2

Piceri me qira ne “Don Bosko”

Jepet me qira fast-food dhe piceri ne rrugen “Don Bosko”

Ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ndodhe ne kain 0 te nje ndertimi te vitit 2021

Eshte e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet dhe mjetet e duhura per pune

Disponon gjithashtu verande ku mund e vendosen 10 tavolina

Ka ambiente argetimi per femije

Ndodhet ne nje zone shum e populluar dhe ideale per investim

Kusht 6 muaj parapagim

Cmimi i qirase 600 euro/muaj i idskutueshem

ID : PRO4123
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1