• Bedrooms: 0
  • Bathrooms: 1
  • 70 m2

Piceri me qira ne “Don Bosko”

Jepet me qira fast-food dhe piceri ne rrugen “Don Bosko”

Ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ndodhe ne kain 0 te nje ndertimi te vitit 2021

Eshte e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet dhe mjetet e duhura per pune

Disponon gjithashtu verande ku mund e vendosen 10 tavolina

Ka ambiente argetimi per femije

Ndodhet ne nje zone shum e populluar dhe ideale per investim

Kusht 6 muaj parapagim

Cmimi i qirase 600 euro/muaj i idskutueshem

ID : PRO4123
Address: Don Bosko
City: Tirana
Zone: Don Bosko
Price:600 €
Area: 70 m2
Bedrooms: 0
Bathrooms: 1