• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 104 m2
  • Kati: 9

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 104 m2

Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie dhe ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon

Ndodhet ne katin e IX-të te nje pallati te ri

Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe jepet bosh per banim

Cmimi i qirase 25.000 lek

ID : PRO4090
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:200 €
Sipërfaqja: 104 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 9

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko

Tirana, Don Bosko
700 € / Muaj
ID: PRO4202 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2

Apartament 2+1 me qera ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
450 € / Muaj
ID: PRO4201 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 me qira ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4187 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2