• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 104 m2
  • Floor: 9

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 104 m2

Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie dhe ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon

Ndodhet ne katin e IX-të te nje pallati te ri

Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe jepet bosh per banim

Cmimi i qirase 25.000 lek

ID : PRO4090
Address: Don Bosko
City: Tirana
Zone: Don Bosko
Price:200 €
Area: 104 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 9