• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 2
  • 220 m2

Jepet me qera Bar Restorant “Mrizi I Zanave” Tirane

Ambienti ka një sipërfaqe prej 220 m2

Ndodhet në katin përdhe të një ndertimi te ri

Biznesi ndodhet në një zonë mjaft të aksesueshme të Tiranës dhe është totalisht gati për të filluar punën.

Eshte nje mundesi shume e mire investimi

Jepet i mobiluar si në foto.

Cmimi 2500 euro/muaj perfshire taksat

ID : PRO4067
Adresa: Ura e Tabakeve
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Qendrës
Cmimi:2,500 €
Sipërfaqja: 220 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 2+1 në qendër të Tiranës,tek Blv. \'\'Zogu i Parë\'\'.

Tirana, Pranë Qendrës
400 € / Muaj
ID: PRO3479 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 106 m2

Apartament 1+1 me qira ne “Bulevardin Gjergj Fishta”

Tirana, Pranë Qendrës
550 € / Muaj
ID: PRO3945 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Jepet apartament 3+1 me qera në qendër të Tiranës

Tirana, Pranë Qendrës
500 € / Muaj
ID: PRO1952 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2