• Bedrooms: 0
  • Bathrooms: 2
  • 220 m2

Jepet me qera Bar Restorant “Mrizi I Zanave” Tirane

Ambienti ka një sipërfaqe prej 220 m2

Ndodhet në katin përdhe të një ndertimi te ri

Biznesi ndodhet në një zonë mjaft të aksesueshme të Tiranës dhe është totalisht gati për të filluar punën.

Eshte nje mundesi shume e mire investimi

Jepet i mobiluar si në foto.

Cmimi 2500 euro/muaj perfshire taksat

ID : PRO4067
Address: Ura e Tabakeve
City: Tirana
Zone: Pranë Qendrës
Price:2,500 €
Area: 220 m2
Bedrooms: 0
Bathrooms: 2

Similar Properties

Two bedroom apartment for rent in the center of Tirana, at Blv.\"The First Bird\".

Tirana, Pranë Qendrës
400 € / month
ID: PRO3479 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 106 m2

One bedroom apartment for rent in Gjergj Fishta Boulevard

Tirana, Pranë Qendrës
550 € / month
ID: PRO3945 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 60 m2

Jepet apartament 3+1 me qera në qendër të Tiranës

Tirana, Pranë Qendrës
500 € / month
ID: PRO1952 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 100 m2