• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 104 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 2+1 në "Don Bosko"
Apartamenti ka sipërfaqe 115m2 në"Don Bosko” pranë “Viva Market”. Apartamenti ndahet në një sallon ndenje dhe guzhinë në vete, dy dhoma gjumi, një tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ofrohet i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Eshte i mirëinvestuar duke filluar nga parketi, punimet e gipsit, tualeti si dhe nje oxhak në sallonin e ndenjes. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një ndërtimi të ri 9 katesh , me ashensor.
Per nje vizitë ne pronë ju lutem na kontaktoni.

ID : PRO4046
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:85,000 €
Sipërfaqja: 104 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 3+1+2 në shitje në ''Don Bosko''

Tirana, Don Bosko
119,000 €
ID: PRO4134 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140 m2

Apartament 1+1 ne shitje ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
52,000 €
ID: PRO4061 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2

Shitet apartament 2+1 ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
93,000 €
ID: PRO4014 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 102 m2