• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 104 m2
  • Floor: 4

Shitet apartament 2+1 në "Don Bosko"
Apartamenti ka sipërfaqe 115m2 në"Don Bosko” pranë “Viva Market”. Apartamenti ndahet në një sallon ndenje dhe guzhinë në vete, dy dhoma gjumi, një tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ofrohet i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Eshte i mirëinvestuar duke filluar nga parketi, punimet e gipsit, tualeti si dhe nje oxhak në sallonin e ndenjes. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një ndërtimi të ri 9 katesh , me ashensor.
Per nje vizitë ne pronë ju lutem na kontaktoni.

ID : PRO4046
Address: Don Bosko
City: Tirana
Zone: Don Bosko
Price:85,000 €
Area: 104 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 4