• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 65 m2
  • Kati: 1

Apartament 1+1 me qira prane “Kopshtit Zoologjik”

Ka nje siperfaqe prej 65 m2

Eshte i organizuar ne kuzhine dhe ambjent ndenje te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon

Ndodhet ne katin e I-rë te nje pallati te ri

Apartamaneti eshte i mireinvestuar dhe i mobilur.

Pozicionohet ne nje zone shume te mire, pran liqenit dhe mes ajrit te paster

Gjithashtu ofrohet mundesi parkimi me pagese shtese

Cmimi I mobiluar 330 euro /muaj

ID : PRO4043
Adresa: Tek Kopshti Zoologjik
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
Cmimi:330 €
Sipërfaqja: 65 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Jepet me Qira apartament 1+1 prane “Kopshti Zoologjik”

Tirana, Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
350 € / Muaj
ID: PRO2921 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Jepet apartament 3+1 me verandë tek kopshti Zoologjik

Tirana, Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
1,000 € / Muaj
ID: PRO3188 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 136 m2

Apartament 3+1 me qira te Liqeni, Rr.”Kosovarëve”

Tirana, Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
800 € / Muaj
ID: PRO341 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2